Odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu


dr Igor Madej, LINERASE

Odmładzanie szyji

Jak większości nam wiadomo, pierwsze zmarszczki powstają już po 25 roku życia, co jest skutkiem powolnego zanikania kolagenu. Doskonałym i niezastąpionym sposobem w walce z  utratą kolagenu jest jego uzupełnianie oraz stymulowanie komórek do intensywnej jego produkcji. Ta metoda wykorzystywana jest przez dr Igora Madeja we Wrocławiu. Za pomocą preparatu LINERASE pobudzamy fibroblasty do wytwarzania włókien, endogennego kolagenu, jako nowego wypełnienia tkanki.

Jak wszystkie zabiegi w naszym gabinecie stosowany produkt jest zarejestrowany jako wyrób medyczny klasy  III oraz metoda podawania jest bezpieczna dla pacjenta.

Jakie są wskazania do zabiegu?

  • wspomaganie biorewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni,
  • regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej,
  • leczenie blizn,
  • zmniejszenie oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek,
  • poprawa elastyczności i sprężystości skóry.

Jakich efektów można się spodziewać?

Cała kuracja obejmuje od 2-4 zabiegów jednakże o ich ilości i częstotliwości decyduje lekarz. Pierwsze efekty są widoczne po 7 – 14 dniach. Szczególną różnicę widać w elastyczności, gęstości i blasku skóry. Po pełnej terapii efekt utrzymywany jest nawet do 12 miesięcy. Do potrzymania osiągniętego efektu zalecamy stosowanie LINERASE co 3 miesiące.

Wyżej wymieniony produkt może być stosowany z maseczkami  Linerase Peel Off oraz Linerase Restoring Mask. Połącznie wszystkich produktów podczas jednego zabiegu daje spektakularne efekty.

W celu dokładniejszego zobrazowania zabiegu polecamy obejrzeć poniżej umieszczony film.